×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 64

Firemní akce

Firemní a společenské akce na klíč

Simulátory, virtuální realitu, motokáry a crazy kart je možno dopravit na vámi určené místo včetně personálu

 

Zajišťujeme kompletní servis pro vaše firemní akce nebo školení. Veškeré dotazy včetně cenových kalkulací vám zodpoví Pavel Duczynski,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605 299 194.

 

Cateringové služby

Připravíme pro Vás uspořádání firemních večírků či společenských akcí. Máme dlouholetou zkušenost s pořádáním rautů. Nabízíme Vám Restauraci s kapacitou 150 míst, salónek s kapacitou 50 míst a terasu s kapacitou 50 míst. Můžete využít několik cenových nabídek s cenou pohoštění na 1 osobu případně Vám nabídneme uspořádání rautu dle Vašeho přání.

Cateringové služby zajišťujeme ve spolupráci s MK Catering.

WELCOME DRINK

je podáván většinou na úvod rautu, koktejlu. Může být také součástí společenských událostí jako vhodná forma přípitku. Dle příležitosti je vybírán vhodný nápoj, alkoholický či nealkoholický, velký důraz klademe na sklenice, které by měly mít slavnostní charakter. Nejčastějším Welcome drinkem je perlivé víno.cateringove sluzby 6
COFFEE BREAK

neboli kávová pauza, je podáván při seminářích, školeních, prezentacích a přednáškách. Vyplňuje přestávky při těchto akcích. Coffee break je nejčastěji tvořen ze studených a teplých nápojů vhodně doplněný lehkým občerstvením – sladkým pečivem, kanapkami, sendvičemi, ovocem. Složení Coffee breaku závisí na délce semináře a počtu přestávek.


cateringove sluzby 5
KOKTEIL

je nejčastěji pořádán jako součást prezentace výrobků nebo výročních setkání. Jedná se o lehké jednoporcové občerstvení (kanapky, jednohubky), které si sami hosté berou od číšníků, kteří procházejí mezi hosty. Stejným způsobem jsou servírovány nápoje. Koktejl je jednoduchá forma občerstvení ideální v odpoledním nebo pozdně večerním čase.


cateringove sluzby 4

 

RAUT

je nejrozšířenější a nejvhodnější forma občerstvení při firemních akcích a různých společenských událostech.Výhodou rautu je možnost výběru jídel a nápojů dle chuti každého hosta. Úvod rautu tvoří většinou Welcome drink, který je podáván při příchodu hostů. Jídla jsou naaranžovány v bohaté skladbě na rautových stolech, nápoje jsou umístěny odděleně na nápojových stolech. Toto složení umožňuje volné procházení, konverzaci a seznamování hostů.


cateringove sluzby 3
BARBECUE

neboli grilování je ideální doplněk akcí. Grilování provádíme na klasickém grilu s dřevěným uhlím. Jsme schopni připravit celou škálu mas v různých bylinkových marinádách až po rožnění celého selete nebo krocana. Součástí je též vhodný výběr Condimentů (několik druhů hořčic, omáček, nakládané zeleniny a v neposlední řadě domácího chleba).
cateringove sluzby 2
BANKET

je jedna z nejslavnostnějších forem občerstvení používaná při svatbách, galavečeřích. Hosté jsou usazeni ke slavnostně vyzdobeným stolům, nebo tabuli, většinou podle zasedacích pořádků. Následuje několikachodové menu speciálně sladěné k dané příležitosti. Velký důraz je kladen v tomto případě na úroveň profesionální obsluhy. Nápoje by měly začínat Aperitivem a končit Digestivem.
cateringove sluzby 1
Více z této kategorie: « Dětská škola kartingu

Kontakt

KartArena

Sídlo společnosti:

Blue Earth s.r.o., Jičínská 226/17, Praha 3

Adresa provozovny:

U Ježíška 2 (pod mostem Milénia), Plzeň

T: +420 735 757 307

E: info@motokaryplzen.cz